Z.B.S.D. -
Zeeuws- Brabantse Sportvereniging voor Doven
Opgericht 8 oktober 2008
Update:



WebMail






HET BESTUUR


Voorzitster Wendy de Wachter - Poppevoorzitter@zsbd.nl
Secretaris: Ad de Bruijnsecretaris@zbsd.nl
Penningmeester: Wendy de Wachter - Poppepenningmeester@zbsd.nl
Afdeling Bowling: Davy Paardekam bowling@zbsd.nl
Activiteiten: Wendy de Wachter - Poppe activiteiten@zbsd.nl
Afd. Zaalvoetbal / Veldvoetbal: Ad de Bruijnzaalvoetbal@zbsd.nl
Afdeling Hardlopen: Marga de Boerhardlopen@zbsd.nl
Afdeling Zwemmen: Mirjam de Bruijn zwemmen@zbsd.nl
PR / Sponsors bedrijven: Jac Paardekam (horend) Telefonisch: 0164 - 672203
Subsidie / fondsen: Sjaak Poppe (horend) -
Webmaster Marco Zwanenburg webmasterzbsd89@gmail.com


Kamer van Koophandel 20145272
Aangesloten bij KNDSBwww.kndsb.nl (Koninklijke Nederlandse Doven Sport Bond)